Spirituálna regresia je ÚPLNE NOVÁ na SLOVENSKU!

01.01.2014 22:34

Klientka: ....ešte taká otázka, neviem či je správne riešiť tieto minulé životy a pod. nebolo nám dané ich zabudnúť z nejakého dôvodu?

Anna: Práve táto metóda nie je to, čo uz poznáme: Regresia do minulych životov!  Tato metóda používa jeden sktráteny minulý život ako vozidlo na prevoz do toho hlavného: Života medzi životmi. Mne učarovalo práve toto! Netrápim nikoho emóciami z minulých životov, ani mu netvrdím, že ho vyliečim... Ideme spolu do skutočného domova duší a odtiaľ sa môže každý z bezpečia prijímajúceho prostredia divať na akékoľvek minulé alebo budúce životy, na svoje činy, a na všetko, čo klientove podvedomie dovoli. To závisi od stupňa klientovho duchovného vývoja. Nie je to za trest, že niekto nevidí všetko: to je ochrana pred tým, čo nedokáže dotyčný, pri zachovani zdraveho rozumu, stráviť! Predpokladám, že pred každou novou Hrou života zabúdame, aby sme sa netrápili tým, čo sme páchali, či nepáchali v minulých životoch. Aby sme mohli riešiť úlohy, čo sme si vytýčili v svojich roliach relatívne bez ovplyvnenia. Slobodne sa rozhodovať bez predsudkov a záťaže minulých činov. Čím sme uvedomelejší, tým je blana zabudnutia tenšia, lebo sa blížime ku bezpodmienečnému prijatiu seba samého takého akým naozaj sme! A neskolabujeme, pri zistení, čím všetkým sme už prešli!

Klientka: ....nerozumiem tomu, že keď sa vrátim "domov", tak .... uvidím ..... .čo mi to, ze som to videla dá?! čo s tým viem robiť ďalej? budem lepšia? budem robiť iné veci? mám ich robit inak? ...... milión otázok :-)

Anna: Nie, keď pochopí človek kde je skutočne Doma, tak mu neostanú neodpovedané otázky...zistí, že ako autor, režisér a hlavná postava svojho Veľkofilmu: Život, bude ovenčený slávou a Oscarom za dokonalý herecký výkon...nezaleží na tom, či bol vrahúň, alebo matka Tereza...záleží, čo vo vzájomných vzťahoch ralizoval a  ako dokázal ovplyvniť svoje konanie. Záleží, ako využil emócie na Zemi na vlastný rast a zdokonalenie. Zistí, že na javisku nejde o život ale o hru! A vráti sa na Zem do bdelého stavu a vychutná si každú sekundu zvyšku svojho života! Aj plač, bolesť aj radosť, lásku... zistí, že sú protipólmi a je nevyhnutné poznať ich oba... a nenechať sa nimi vtiahnuť do hry priliš hlboko!

Klientka: ja by som potrebovala zbaviľ sa výčitiek za moje chyby. moc sa za ne hambim, snažím sa ich odpustiť si ich, ale koľkokrát si na ne tak do detailov spomeniem, že viem, že zrejme odpustene ich sama sebe este nemám. a ďalej by som chcela byt pokojná, rozvážna, nehašterivá, láskavá,.... :-) a snažím sa o to, ale stačí málo a zas "chybujem" :-)

Anna: Práve k tomu smerujeme...v každom živote zas a znova... prijať seba samého akým v svojej podstate sme. So všetkým zlým aj dobrým v sebe! Je geniálne, že si o sebe uvedomujete toľko skutočností, ešte k nim začnite pridávať tie všetky úžasné veci, čo ste dokázali! Kedy ste sa dotkli srdca druhého človeka...nenápadne, možno úplne obyčajne... To je to, na čom záleží! Na vzťahoch, a na tých miniposunoch vo vedomí. Koľkokrát vás zachránila vaša schonosť za seba bojovať, i keď teraz ju nazývate hašterivosťou! X-krát vám pomohlo v živote, že ste práve vo vhodnej chvíli nebola láskavá!  Začnite uvažovať, že keby ste boli iba DOBRÁ ani na Zemi neprezijete...
Všetky aspekty vašej osoby sú dôležitou súčasťou vás samej, a keď ich prijmete budete ich vedieť v pravú chvíľu a vedome používať. Nevystrelia potláčane v najnevhodnejšom okamihu!