Môj ucelený LBL výlet na kurze

04.11.2013 12:58

V konečnej nedeľnej terapii na kurze, som ako klient podstúpila kompletnú spirituálnu regresiu. Želala som si vojsť do života, ktorý ma súvislosť s mojou závislosťou na ŇOM. A vôbec sa nečudujem, že som sa ocitla ako knažka v nádhernom bielo–zlatisto–mramorovom chráme, ktorý mal namiesto kopuly obrovský kryštál v tvare gule, vybrúsený tak, že keď cez neho svietilo slnko, bol chrám plný svetelných prasiatok lomeneho svetla–hotová nádhera!  Stála som bosá v bielych voľných šatách na mramorovom stole priamo v hlavnom prúde svetla a odpočívala som. Vlasy mi viseli až pod podstavec, lebo mi ich nesmeli od narodenia strihať, boli bielo–zlatavo opaleskujúce... rovné a živé nédherné. Stála som a čakala na pomocníčku, ktorá sa zároveň učila, aby ma nahradila (mohla som byť knažka iba do určitého veku) Ona ma umývala, masírovala a pestovala. Obliekla ma a ozdobila a ja som vykonávala sexuálne nabudenie pre pár vyvolenych mocných mužov, vtedy tá moc naozaj patrila iba zopár chlapom a tí sa tou mocou a vedením dokonale opájali a stále chceli viac. Zistili, že po sexuálnom nabudení môžu energiu využiť na shiftovanie vedomia na neuveriteľnú úroveň, takže obetovali ejakuláciu a súlož aby boli mocnejší.
Nepáčilo sa mi byť pri takomto zneužívaní božskej moci, no nevedela som ako sa z toho dostať, bola som vybratá do tejto role po starostlivom výbere podľa postavenia hviezd pri narodení, odňatá rodičom a školená na túto príležitosť. Bolo viacero dievčat chovaných pre túto príležitosť, ale ďalšie prísne kritériá výberu nakoniec úplne vylúčili ostatné...  Keď ma terapeut chcel posunúť ďalej tak som povedala, že ešte chcem vidieť JEHO...zmes túžby , strachu, oddanosti a aj neschopnosti byť sama sebou sa mi prehnali telom. Uvidela som ho iba kútikom ľavého oka ako vždy, keď kontroloval postup dvíhania energie. Keď uvidel, že sa blíži vrchol vymenili sme si miesta a on tajnými rituálmi využil energetické nabudenie muža a posunul jeho vedomie na vyššiu úroveň.
Vídala som ho iba ukradomky, cítila som obrovskú príťažlivosť medzi nami a aj nedostupnosť a nekompromisnosť z jeho strany. Zaujímala ho iba moc, ktorú pomocou mňa získavali tí niekoľkí vyvolení. A on najviac, veď naše spoločné príťažlivé sily boli enormné, iba vo fyzickom nerealizované...ja som musela ostať čistá a panenská, kým im slúžim. 
Terapeut ma posunul do bodu smrti, ležala som na tom stole v strede chrámu a pomocníčka mi rozprestierala vlasy tak, akokeby hlava bola slnko a vlasy lúče. Keď ma upravila do správnej polohy mohla som si vybrať: žiť ďalej normálny život, mať deti atď. alebo vyjsť z tela do svetla. Posadila som sa, ale už iba ako duša a vtedy sa začala tá kryštáľová guľa otáčať. Prúd odleskov naberal rýchlosť a to mi pomáhalo ísť hore ku svetlu. Keď som bola asi v polovici obrátila som sa a videla tú nádheru, ako som tam ležala krásne telo v bielom, biela ako slnko. Chvíľočku som zaváhala, či sa nevrátiť a mať rodinu, vtedy som si uvedomila, ze chcem mať rodinu iba s ním a že on sa svojej moci kvôli takým taľafatkám nevzdá.  Tak som odišla. Ďalej som mala pocit, ze tá guľa mala z druhej strany otvor ako guľaté akvárko a z neho sa valila hmla cez okraje (keď do pohára s vodou hodíš suchý ľad hodí to taký efekt) a odtiaľ ma vyťahovali páry rúk nejakých mudrcov – nanebovzatí majstri, potom som zažila seba ako nesmrteľnú dušu, ktorá má špecifickú úlohu v Duchovnom domove a to skúmať ako sa emócie dajú vyjadrovať. A keďže v duchovnom domove sme čistá láska, musím to študovať cez pozemské vtelenia. Špeciálne sa zaoberám spôsobom vyjadrenia emócií prostredníctvom tela. Videla som ako sa to deje pri brušnom tanci, pri masáži aj s tým, že sa emócie nakopia a na tele sa prejavujú, keď sa ich snažíme uchopiť. 

Videla som radu starších, ktorí sa šantivo smiali, lebo som jedna z nich a všeliako sme sa doťahovali a naozaj som sa cítila šťastná a milovaná! Mám duševnú skupinu vo farbách dúhy a keď sme sa stretli tak sme sa tak zvláštne miešali – objímali, bolo to úžasné a vzrušujúce. Videla som, že keď chcem vytváram si všetky životné situácie sama a zvládam ich podľa toho do akého štádia uvedomenia som sa na Zemi práve prepracovala. Po terapii som si uvedomila, že život na Zemi je ako Holywood, plný úžasných hercov a herečiek, ktorí sa snažia odohrať svoju vybranú úlohu na výbornú! A je tak šťavnatý, všetky tie úžasné emócie a stavy. Odhliadnuc od toho aký náboj majú, či kladný alebo záporný, v ľudskom merítku, sú úúúžasné... aj zlosť, hnev, láska, vďačnosť...všetky a zistila som aké je to úchvatné ich iba pozorovať a nenechať sa nimi úplne pohltiť!