Meno som dostala od Rady starších

Na dôkaz, že svojho podvedomia sa môžete spýtať praktické veci a môžete dostať trefnú
a presnú odpoveď, vám opíšem ako som dostala svoj pseudonym.

Meno ktoré mi dali rodičia znie Katka Kubinská ma sprevádzalo životom do 25 rokov. Potom som zmenila priezvisko na Šimčisková a ďalšíe roky som ho nosila, i keď po rozvode som si ho nechala len kvôli deťom.
V posledných rokoch ma začalo ťažiť a hľadala som meno, čo by harmonizovalo s mojím životným poslaním. Nevymyslela som nič. 
Rozhodla som sa túto pre mňa dôležitú otázku vložiť do rúk povolanejším. Na kurze, kde sme si navzájom robili prvé ucelené terapie som dala terapeutovi-kolegovi so zoznamom iných aj túto otázku: Chcem poradiť konkrétne meno, ktoré bude podporovať moje životné poslanie a bude so mnou dokonale rezonovať.

Na moje veľké prekvapenie som po položení otázky terapeutom Rade starších rezolútne zahlásila: Annapurna. Ešte som sa v duchu pozastavila nad tým, že je to vlastne himalájska 8-tisícovka...veď to nieje meno! Videla som, cítila som ako sa Rada starších zabáva na mojich rozpakoch a dodali, že keď si bližšie pozisťujem informácie, že mi to docvakne. 

Annapurna (8091 m), v preklade "Bohyňa úrody" (v sanskrite "anna" - uvarená ryža; "purna"- plná) je v hinduizme "univerzálna bohyňa, ktorej prítomnosť živí" (Annapurna Deví). Annapurna je desiaty najvyšší vrch Zeme!

Keď som sa dopátrala významu, tak mi docvaklo, už John mi hovoril, že mu moja energia pripomína Deméter - bohyňu obilia, plodnosti Zeme. A keď spočítam všetky čísla svojho dátumu narodenia tak som číslo 10!

A navyše Annapurna sa dá rozdeliť na krásne slovenské meno a priezvisko! S inou himalájskou či inou horou by sa mi to nepodarilo!

Ďakujem Rade starších, že mi ponúkla skvelé a podporujúce meno!